Jdi na obsah Jdi na menu
 


Transporty

 

Kůň

Pevný svazek mezi lidmi Azerothu a jejich válečnými koňmi trvá už mnoho generací.Nicméně,od dob pádu Lorderonu zbyla jen hrstka vyvolených vlastnících tyto nádherná zvířata.Lidé se urputně snaží,obnovit početnost svých stád-bez kterých nemohou znovu nastolit řád ve světě.

Rasa:lidé

Otevřeno:Lidem(bez reputace)

Nočním Elfům,Gnómům,Trpaslíkům-(vysoká reputace ve Stormwindu)

Kde ho pořídím?: Elwynn forrest,Eastvale Logging Camp,Menethil Harbor,Wetlands.Southshore,Hillsbrad Foothills.

Jezdecký kurz:20G

KodoMenší,rychlejší než jejich horští bratranci,se jezdečtí Kodové dobře osvědšili v bojích i na cestách.Díky jejich nebojácnosti a odolnosti je začaly využívat kmeny Taurenů.Jejich síla a schopnost ujet i velmi velkou vzdálenost bez odpočinku z nich dělá vítečné společníky.

Rasa:Tauren

Otevřeno:Taurenům(bez reputace)

Orcům,Trollům,Nemrtvým(vysoká reputace v TB)

Kde ho pořídím?:Mulgore,Bloodhoof Village

Jezdecký kurz:20G
 

Mechanostrider

Gnómští Mechanostridři demonstrují dokonalost gnómí inženirské práce.Byl setrojen pro co nejrychlejší a nejpohodlnější přepravu.Mnoho Gnómů tvrdí že jsou jejich stroje mnohem spolehlivější než kdejaká zvířata.Mezi Gnómy je mnoho schopných jezdů ochotných vydat se za krkem svého Mechanického přítele do boje.


Rasa:Gnóm

Otevřeno:Gnómům(bez reputace)

Trpaslíkům(vysoká reputace u Gnomeregan Exiles)

Kde ho pořídím?:SteelgrillśDepot,Dun Morogh

Jezdecký kurz:20G

Kostěný kůňPři invazi pohromy zemřelo v bojích mnoho lidských jezdců.Nemrtví alchymisté a nekromanceři je však znovu posadili do sedel jejich milovaných koní.Po mnoho týdnů hnily ostatky  koní na bojištích a za ten krátký čas ztratily téměř všechnu svou krásu a hrdost.Zbyla jen kůží potažená kostra,bez ducha a svobodné vůle.tam kde pozbyli šarm tam získali větší odolnost a obratnost.Zkrátka,půl tuny čirého šílenství,rozsévajícího strach a zoufalství.
 

Rasa:Nemrtví

Otevřeno:Nemrtvým(bez reputace)

Orcům,Trollům(vysoká reputace v Under City)

Kde ho pořídím?:Brill,Tirisfal Glades

Jezdecký kurz:20G

Nightsabers (Tygři)Tyto kočkovité šelmy byly od pradávna používány Strážkyněmi.Jejich tichá avšak rychlá a obratná chůze jim pomáhá v lovu ať už s Elfem na hřbetě nebo bez.Ta tichost kterou se Nighsaber plíží nočním lesem je natolik známá že si kdejaký vetřelec dvakrát rozmyslí vstup do Elfích hájů.Mohlo by se stát že by nevyšel bez úhony.

Rasa:Noční Elfové

Otevřeno:Nočním Elfům(bez reputace)

Trpaslíkům,Gnómům,Lidem(vysoká reputace u Darnassus)

Kde ho pořídím?:Cenarion Enclave,Darnassus

Jezdecký kurz:20G

VlkVlci žijí na všech známých kontinentech Azerotu v sociálních skupinách a smečkách.Pro své pány jsou především věrní přátelé a služebníci.Nedávno se stalo že skupina vlků našla domov mezi barbarskými Orcy. Jejich chlupatí přátelé jim slouží jako obrana majetku a při lovu.Zvěst o jezdcích v červeném na hřbetu vlka oběhla svět stejně rychle jako se zaryje vlčí tesák do lidského hrdla.

Rasa:Orcové

Otevřeno:Orcům)bez reputace)

Taurům,Trollům,Nemrtvým(vysoká reputace v Ogrimaru)

Kde ho pořídím?:Valley of Honor,Ogrimar

Jezdecký kurz:20G

Beran

Tito tvorové pocházející ze zasněžených vrcholků hory Barak Tor´ol.Jejich páni,robustní trpaslíci,je používají jako dopravní prostředek po horách.Ram s Trpaslíkem v sedle je ve skalách nedostihnutelný.Veliké rohy,na Ramově hlavě mu dávájí majestátní vzhled a huňatá kožešina ho chrání před horským vítrem i mrazem.

Rasa:Trpaslíci

Otevřeno:Trpaslíkům(bez reputace)

Gnómům,Lidem,Temným elfům(vysoká reputace v Ironforge)

Kde ho pořídím?:Amberstill Ranch,Dun Morogh

Jezdecký kurz:20G

RaptorMnoho statečných Trollů přišlo při pokusech ochočit tato divoká a nebezpečná zvířata.Jen ti nejschopnější dokázali navléct tomuto ještěrovi uzdu.Ti kterým se to povedlo dostali za odměnu rychlého, spojence který se hodí nejen na lov,ale i do boje.
Rasa:Trollové

Otevřeno:Trollům(bez reputace)

Orcům,Nemrtvým(vysoká reputace u Trollů klanu Darkspear)

Kde ho pořídím?:Sen´jin Village,Durotar